Cijfers

Hoeveel zorgverleners staan er in het BIG-register? Wat is de leeftijdsopbouw, de verdeling basisberoep en specialisme en hoe zit het met herregistratie? Bekijk deze en andere cijfers. De cijfers worden elke maand bijgewerkt.

Aantal registraties in het BIG-register

Aantal registraties in het BIG-register Per 1 februari 2023
BeroepsgroepAantallen
Apothekers5859
Artsen77443
Fysiotherapeuten37639
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)898
Gz-psychologen17473
Klinisch technologen405
Orthopedagogen-generalist2354
Physician assistants1897
Psychotherapeuten4842
Tandartsen11343
Verloskundigen5022
Verpleegkundigen220783

Totaal aantal registraties per 1 februari 2023: 385.958

Bron: CIBG Brontabel als csv (339 bytes)

Man/vrouw-verdeling per beroepsgroep

Man/vrouw-verdeling per beroepsgroep Per 1 februari 2023
Apothekers236134985859
Artsen327024473377435
Fysiotherapeuten154832211737600
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)114784898
Gz-psychologen26011487217473
Klinisch technologen161244405
Orthopedagogen-generalist10122532354
Physician assistants47314241897
Psychotherapeuten125135914842
Tandartsen6069527411343
Verloskundigen3849765014
Verpleegkundigen27577193072220649
Bron: CIBG Brontabel als csv (435 bytes)