Cijfers

Hoeveel zorgverleners staan er in het BIG-register? Wat is de leeftijdsopbouw, de verdeling basisberoep en specialisme en hoe zit het met herregistratie? Bekijk deze en andere cijfers. De cijfers worden elke maand bijgewerkt.

Aantal registraties in het BIG-register

Aantal registraties in het BIG-register Per 1 september 2022
BeroepsgroepAantallen
Apothekers6299
Artsen79758
Fysiotherapeuten38662
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)734
Gz-psychologen18593
Klinisch technologen369
Orthopedagogen-generalist2232
Physician assistants1879
Psychotherapeuten5620
Tandartsen12612
Verloskundigen5067
Verpleegkundigen222649

Totaal aantal registraties per 1 september 2022: 394.474

Bron: CIBG Brontabel als csv (339 bytes)

Man/vrouw-verdeling per beroepsgroep

Man/vrouw-verdeling per beroepsgroep Per 1 september 2022
BeroepsgroepManVrouwTotaal
Apothekers261536776292
Artsen342944543979733
Fysiotherapeuten159242273138655
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)91643734
Gz-psychologen30811548418565
Klinisch technologen143226369
Orthopedagogen-generalist9521372232
Physician assistants46914101879
Psychotherapeuten165839375595
Tandartsen7101549312594
Verloskundigen4050255065
Verpleegkundigen27912194722222634
Bron: CIBG Brontabel als csv (464 bytes)