Verloop BIG-registraties over 5 jaar

Totaal aantal registraties per jaar

Totaal aantal registraties per jaar
KalenderjaarTotaal BIG-geregistreerde zorgverleners
2019335.397
2020346.715
2021365.366
2022382.703
2023385.933
Bron: CIBG Brontabel als csv (124 bytes)

Aantal geregistreerde zorgverleners per beroep per 1 februari van ieder jaar

Aantal geregistreerde zorgverleners per beroep per 1 februari van ieder jaar
Beroepsgroep20192020202120222023
Apotheker5.5745.7695.9686.1715.860
Arts71.39072.83475.56678.31877.450
Bachelor Medisch Hulpverlener120192259306n.v.t.
Fysiotherapeut34.42435.06536.32537.70437.627
Geregistreerd-mondhygiƫnist00279584898
Gz-psycholoog15.45316.07916.97517.93717.472
Klinisch technoloog00262341407
Orthopedagoog-generalist02011.7932.0202.353
Physician assistant1.0581.2611.4431.6511.897
Psychotherapeut4.7854.9865.1965.4424.841
Tandarts11.21211.56411.97612.38311.342
Verloskundige4.2854.4394.6714.9405.025
Verpleegkundige187.096194.325204.653214.906220.761
Totaal335.397346.715365.366382.703385.933
Bron: CIBG Brontabel als csv (702 bytes)