Registratie op basis van buitenlands diploma vs Nederlands diploma

Aantal registraties op basis van een Nederlands vs een buitenlands diploma

Aantal registraties op basis van een Nederlands vs een buitenlands diploma Per 1 september 2022
BeroepsgroepNederlands diplomaBuitenlands diplomaTotaal
Apothekers60472456292
Artsen74828490979737
Fysiotherapeuten3817547938654
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)72411735
Gz-psychologen1842214318565
Klinisch technologen3690369
Orthopedagogen-generalist223202232
Physician assistants187631879
Psychotherapeuten5513825595
Tandartsen9821277312594
Verloskundigen377612895065
Verpleegkundigen2194263212222638
Totaal38120913146394355
Bron: CIBG Brontabel als csv (510 bytes)

Aantal registraties met een Nederlands diploma en hun nationaliteit

Aantal registraties met een Nederlands diploma en hun nationaliteit Per 1 september 2022
BeroepsgroepNederlandse nationaliteitNationaliteit buitenlands binnen de EERNationaliteit buitenlands buiten de EERTotaal
Apothekers599435186047
Artsen7383679519774828
Fysiotherapeuten374076789038175
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)71923724
Gz-psychologen181802152718422
Klinisch technologen36900369
Orthopedagogen-generalist2227502232
Physician assistants18482531876
Psychotherapeuten5383112185513
Tandartsen971172389821
Verloskundigen37571903776
Verpleegkundigen218116974336219426
Totaal3775472932730381209
Bron: CIBG Brontabel als csv (606 bytes)

Aantal registraties met een buitenlands diploma en hun nationaliteit

Aantal registraties met een buitenlands diploma en hun nationaliteit Per 1 september 2022
BeroepsgroepNederlandse nationaliteitNationaliteit buitenlands binnen de EERNationaliteit buitenlands buiten de EERTotaal
Apothekers7316111245
Artsen176329082384909
Fysiotherapeuten22020851479
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)90211
Gz-psychologen429011143
Klinisch technologen0000
Orthopedagogen-generalist0000
Physician assistants1113
Psychotherapeuten4731482
Tandartsen76618072002773
Verloskundigen1154124111289
Verpleegkundigen128416892393212
Totaal5359701976813146
Bron: CIBG Brontabel als csv (565 bytes)