Registratie op basis van buitenlands diploma vs Nederlands diploma

Aantal geregistreerde zorgverleners op basis van een Nederlands vs een buitenlands diploma

Aantal geregistreerde zorgverleners op basis van een Nederlands vs een buitenlands diploma Per 1 februari 2020
BeroepsgroepNederlands diplomaBuitenlands diplomaTotaal
Apothekers55542155769
Arts68648418672834
Bachelor medisch hulpverlener1920192
Fysiotherapeut3467139435065
GZ-psycholoog1596611316079
Orthopedagoog-generalist2010201
Physician assistent125831261
Psychotherapeut4928584986
Tandarts9297226711564
Verloskundige334010994439
Verpleegkundige1917692556194325
Totaal33582410891346715
Bron: CIBG Brontabel als csv (432 bytes)

Aantal geregistreerde zorgverleners met een Nederlands diploma en hun nationaliteit

Aantal geregistreerde zorgverleners met een Nederlands diploma en hun nationaliteit per 1 februari 2019
BeroepsgroepNederlandse nationaliteitNationaliteit buitenlands binnen de EERNationaliteit buitenlands buiten de EERTotaal
Apothekers530838235369
Arts6653765617267365
Bachelor medisch hulpverlener12000120
Fysiotherapeut332597157334047
GZ-psycholoog151142092015343
Physician assistent10391631058
Psychotherapeut4606113114730
Tandarts898277229081
Verloskundige32162233241
Verpleegkundige183417976246184639
Totaal3215982822573324993
Bron: CIBG Brontabel als csv (489 bytes)

Aantal geregistreerde zorgverleners met een buitenlands diploma en hun nationaliteit

Aantal geregistreerde zorgverleners met een buitenlands diploma en hun nationaliteit per 1 februari 2019
BeroepsgroepNederlandse nationaliteitNationaliteit buitenlands binnen de EERNationaliteit buitenlands buiten de EERTotaal
Apothekers511495205
Arts140625131064025
Bachelor medisch hulpverlener0000
Fysiotherapeut21115412377
GZ-psycholoog29783110
Physician assistent0000
Psychotherapeut2827055
Tandarts50214931362131
Verloskundige92411821044
Verpleegkundige102612731582457
Totaal4177580542210404
Bron: CIBG Brontabel als csv (453 bytes)