Registratie op basis van buitenlands diploma vs Nederlands diploma

Aantal geregistreerde zorgverleners op basis van een Nederlands vs een buitenlands diploma

Aantal geregistreerde zorgverleners op basis van een Nederlands vs een buitenlands diploma Per 1 oktober 2020
BeroepsgroepNederlands diplomaBuitenlands diplomaTotaal
Apothekers56772215898
Artsen70221438574606
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)2371238
Fysiotherapeuten3559940936008
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)1451146
Gz-psychologen1653111916650
Klinisch technologen2290229
Orthopedagogen-generalist167201672
Physician assistants143031433
Psychotherapeuten5070595129
Tandartsen9488237311861
Verloskundigen345311494602
Verpleegkundigen2004962723203219
Totaal35024811443361691
Bron: CIBG Brontabel als csv (580 bytes)

Aantal geregistreerde zorgverleners met een Nederlands diploma en hun nationaliteit

Aantal geregistreerde zorgverleners met een Nederlands diploma en hun nationaliteit Per 1 oktober 2020
BeroepsgroepNederlandse nationaliteitNationaliteit buitenlands binnen de EERNationaliteit buitenlands buiten de EERTotaal
Apothekers382656135677
Artsen7201996930270221
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)1236237
Fysiotherapeuten614753491035599
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)1144145
Gz-psychologen212201629916531
Klinisch technologen229229
Orthopedagogen-generalist516671672
Physician assistants19314081430
Psychotherapeuten1211049395070
Tandartsen802693829488
Verloskundigen18134343453
Verpleegkundigen1028282199186200496
Totaal2856643346749350248
Bron: CIBG Brontabel als csv (675 bytes)

Aantal geregistreerde zorgverleners met een buitenlands diploma en hun nationaliteit

Aantal geregistreerde zorgverleners met een buitenlands diploma en hun nationaliteit Per 1 oktober 2020
BeroepsgroepNederlandse nationaliteitNationaliteit buitenlands binnen de EERNationaliteit buitenlands buiten de EERTotaal
Apothekers153563221
Artsen269413915524385
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)11
Fysiotherapeuten21318178409
Geregistreerd-mondhygiënisten (tijdelijke BIG-registratie)11
Gz-psychologen82334119
Klinisch technologen
Orthopedagogen-generalist
Physician assistants1113
Psychotherapeuten273259
Tandartsen16221765752373
Verloskundigen120210271149
Verpleegkundigen145717110952723
Totaal6369516455811443
Bron: CIBG Brontabel als csv (617 bytes)