Basisberoep en specialisme

Basisberoep versus specialisme

Basisberoep versus specialisme Per 1 maart 2020
BeroepsgroepBasisberoepSpecialisme
Apothekers22353541
Artsen2830944600
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)1970
Fysiotherapeuten351120
Gz-psychologen136302575
Orthopedagogen-generalist8080
Physician assistants12630
Psychotherapeuten50270
Tandartsen10919676
Verloskundigen44550
Verpleegkundigen1911994010
Bron: CIBG Brontabel als csv (363 bytes)

Top tien specialismen in het BIG-register

Top tien specialismen in het BIG-register Per 1 maart 2020
ManVrouw
Huisartsgeneeskunde58548210
Psychiatrie17262019
Openbare Farmacie12561685
Interne geneeskunde12601296
Klinische psychologie7091745
Anesthesiologie1243835
Intensieve zorg bij somatische aandoeningen2171827
Specialisme ouderengeneeskunde5661246
Kindergeneeskunde5401152
Arbeid en gezondheid - bedrijfsgeneeskunde1049602
Bron: CIBG Brontabel als csv (360 bytes)

Basisberoep man/vrouw verdeling

Basisberoep man/vrouw verdeling Per 1 maart 2020
BeroepsgroepManVrouw
Apothekers24583318
Artsen3213740772
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)55142
Fysiotherapeuten1436720745
Gz-psychologen287313332
Orthopedagogen-generalist31777
Physician assistants331932
Psychotherapeuten16103417
Tandartsen68154780
Verloskundigen404415
Verpleegkundigen25320169888
Bron: CIBG Brontabel als csv (361 bytes)

Specialisme man/vrouw verdeling

Specialisme man/vrouw verdeling Per 1 maart 2020
BeroepsgroepManVrouw
Gz-psychologen7401835
Artsen2178922811
Apothekers15082033
Verpleegkundigen7083302
Tandartsen453223
Bron: CIBG Brontabel als csv (138 bytes)