Basisberoep en specialisme

Basisberoep versus specialisme Per 1 augustus 2019
BeroepsgroepBasisberoepSpecialisme
Apothekers21523470
Artsen2763844340
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)1560
Fysiotherapeuten344610
Gz-psychologen133102502
Physician assistants12310
Psychotherapeuten49170
Tandartsen10725663
Verloskundigen43050
Verpleegkundigen1862343672
Bron: CIBG Brontabel als csv (330 bytes)
Top tien specialismen in het BIG-register Per 1 augustus 2019
ManVrouw
Huisartsgeneeskunde58817986
Psychiatrie17371991
Openbare Farmacie12411644
Interne geneeskunde12941254
Klinische psychologie7021674
Anesthesiologie1260821
Intensieve zorg bij somatische aandoeningen2021604
Ouderengeneeskunde5661205
Kindergeneeskunde5511139
Arbeid en gezondheid - bedrijfsgeneeskunde1055598
Bron: CIBG Brontabel als csv (348 bytes)
Basisberoep man/vrouw verdeling Per 1 augustus 2019
BeroepsgroepManVrouw
Apothekers23983224
Artsen3218739791
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)41115
Fysiotherapeuten1406920392
Gz-psychologen284012972
Physician assistants327904
Psychotherapeuten15973320
Tandartsen67414647
Verloskundigen404265
Verpleegkundigen24841165065
Bron: CIBG Brontabel als csv (327 bytes)
Specialisme man/vrouw verdeling Per 1 augustus 2019
BeroepsgroepManVrouw
Gz-psychologen7351767
Artsen2208222258
Apothekers14881982
Verpleegkundigen6653007
Tandartsen447216
Bron: CIBG Brontabel als csv (138 bytes)