Basisberoep en specialisme

Basisberoep versus specialisme Per 1 april 2019
BeroepsgroepBasisberoepSpecialisme
Apothekers21543449
Artsen2728944396
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)1370
Fysiotherapeuten343820
Gz-psychologen131262487
Physician assistants11040
Psychotherapeuten48730
Tandartsen10604661
Verloskundigen42690
Verpleegkundigen1840453653
Bron: CIBG Brontabel als csv (330 bytes)
Top tien specialismen in het BIG-register Per 1 april 2019
ManVrouw
Huisartsgeneeskunde59277880
Psychiatrie17921971
Openbare Farmacie12341635
Interne geneeskunde13241237
Klinische psychologie7001657
Anesthesiologie1282811
Intensieve zorg bij somatische aandoeningen2011597
Ouderengeneeskunde5631194
Kindergeneeskunde5661144
Arbeid en gezondheid - bedrijfsgeneeskunde1061601
Bron: CIBG Brontabel als csv (348 bytes)
Basisberoep man/vrouw verdeling Per 1 april 2019
BeroepsgroepManVrouw
Apothekers23923211
Artsen3229639389
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)34103
Fysiotherapeuten1403120351
Gz-psychologen281512798
Physician assistants301803
Psychotherapeuten15963277
Tandartsen67064559
Verloskundigen404229
Verpleegkundigen24675163023
Bron: CIBG Brontabel als csv (327 bytes)
Specialisme man/vrouw verdeling Per 4 maart 2019
BeroepsgroepManVrouw
Gz-psychologen7261716
Artsen2242821901
Apothekers14811970
Verpleegkundigen6602976
Tandartsen449211
Bron: CIBG Brontabel als csv (138 bytes)