Basisberoep en specialisme

Basisberoep versus specialisme

Basisberoep versus specialisme Per 1 december 2019
BeroepsgroepBasisberoepSpecialisme
Apothekers22243520
Artsen2825044462
Bachelor Medisch Hulpverleners1860
Fysiotherapeuten350230
Gz-psychologen134712530
Physician assistants12550
Psychotherapeuten49570
Tandartsen10853671
Verloskundigen44030
Verpleegkundigen1898943973
Bron: CIBG Brontabel als csv (301 bytes)

Top tien specialismen in het BIG-register

Top tien specialismen in het BIG-register Per 1 december 2019
ManVrouw
Huisartsgeneeskunde58738134
Psychiatrie17252015
Openbare Farmacie12571672
Interne geneeskunde12591275
Klinische psychologie7041703
Anesthesiologie1241832
Intensieve zorg bij somatische aandoeningen2161818
Ouderengeneeskunde5661230
Kindergeneeskunde5421149
Arbeid en gezondheid - bedrijfsgeneeskunde1050600
Bron: CIBG Brontabel als csv (348 bytes)

Basisberoep man/vrouw verdeling

Basisberoep man/vrouw verdeling Per 1 december 2019
BeroepsgroepManVrouw
Apothekers24423302
Artsen3224640465
Bachelor Medisch Hulpverleners (tijdelijke BIG-registratie)51135
Fysiotherapeuten1432820695
Gz-psychologen285513146
Physician assistants331924
Psychotherapeuten16043353
Tandartsen67894735
Verloskundigen394363
Verpleegkundigen25181168686
Bron: CIBG Brontabel als csv (327 bytes)

Specialisme man/vrouw verdeling

Specialisme man/vrouw verdeling Per 1 december 2019
BeroepsgroepManVrouw
Gz-psychologen7351795
Artsen2184022622
Apothekers15062014
Verpleegkundigen6993274
Tandartsen450221
Bron: CIBG Brontabel als csv (138 bytes)