Basisberoep en specialisme

Basisberoep versus specialisme Per 3 december 2018
BasisberoepSpecialisme
Apothekers21363415
Artsen2684844102
Fysiotherapeuten381090
Gz-psychologen129582383
Physician assistants10270
Psychotherapeuten47250
Tandartsen10538653
Verloskundigen46290
Verpleegkundigen2083113593
Bron: CIBG Brontabel als csv (251 bytes)
Top tien specialismen in het BIG-register Per 3 december 2018
ManVrouw
Huisartsgeneeskunde59487734
Psychiatrie18171955
Openbare Farmacie12411605
Interne geneeskunde13351227
Klinische psychologie6821570
Anesthesiologie1292790
Intensieve zorg bij somatische aandoeningen1981582
Ouderengeneeskunde5631174
Kindergeneeskunde5741130
Arbeid en gezondheid - bedrijfsgeneeskunde1079606
Bron: CIBG Brontabel als csv (348 bytes)
Basisberoep man/vrouw verdeling Per 3 december 2018
ManVrouw
Apothekers23743177
Artsen3212338827
Fysiotherapeuten1576622343
Gz-psychologen279112550
Physician assistants284743
Psychotherapeuten15753150
Tandartsen66914500
Verloskundigen514578
Verpleegkundigen29160182744
Bron: CIBG Brontabel als csv (247 bytes)
Specialisme man/vrouw verdeling Per 3 december 2018
ManVrouw
Apothekers7191664
Artsen2249221610
Gz-psychologen14811934
Tandartsen6542939
Verpleegkundigen448205
Bron: CIBG Brontabel als csv (126 bytes)